Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
realitka pro všechny životní situace
800 111 555
infolinka 7 dní v týdnu
CS | EN
CS   |   EN
Ing. Kristýna Fraštíková
realitní specialista
Jazykové dovednosti:

Čeština, Angličtina

Specializace:

Prodej bytů a rodinných domů

zeptejte se specialisty
ohodnoťte nás

Realitní specialista Ing. Kristýna Fraštíková

Kristýna je realitní specialistkou ve Zlínském kraji. Vystudovala stavební průmyslovou školu a materiálové inženýrství. Expertkou na oceňování nemovitostí se stala na Vysoké škole ekonomické v Praze. Těší se na každé další setkání s klienty a řídí se heslem Tomáše Bati: „Snažte se dělat věci nejlépe na světě a svět si vyšlape cestičku k vašim dveřím!“

Jedinečný přístup ke klientům

Práce s lidmi Kristýnu baví: „Vážím si toho, když můžu svou radou a pomocí pozitivně ovlivňovat životy druhých. Každý člověk je pro mě jedinečný. Těším se na každé setkání a každou novou výzvu.“ Právě promyšlený systém komplexní péče považuje Kristýna za hlavní výhodu ve spolupráci s MAXIMA REALITY. Díky tomu může pomoci s řešením každé životní situace, ve které se klienti nacházejí, když se na realitní kancelář obrátí.

Milovnice sci-fi a životopisů

Volný čas Kristýna tráví nejraději se svou rodinou, případně s přáteli. Učí se italsky, čte sci-fi, biografie a naučnou literaturu. Miluje dokumenty, životopisné filmy, fantasy a sci-fi seriály. A věnuje se taky duchovnímu rozvoji.

MAPA REALIZOVANÝCH OBCHODŮ MAXIMA REALITY

PRODEJTE SVOJI NEMOVITOST PRÁVĚ TEĎ
Byt Dům

* Povinný údaj
Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.